Makarna Makinaları I Erişte Makinaları I Taze Makarna ve ErişteMakarna Makinaları I Erişte Makinaları I Taze Makarna ve Erişte

Titania Elektrikli Makarna Makinası

Titania Elektrikli Makarna Makinası
Titania Elektrikli Makarna Makinası
Kategori : Ev Tipi Makarna Makinaları
Stok Kodu : ANXJKVW6
Ürün Adı : Titania Elektrikli Makarna Makinası
Garanti Süresi : 12 Ay
Fiyat : 124,54 EURO + KDV
Fiyat : 488,31 TL (2.441.547 Puan)
488,31 TL
Adet :
59,04 TL den başlayan taksitlerle!!

Imperia titania elektrikli makarna makinası ve erişte makinası italyan mühendislerinin krom kaplama ve çelik ile ürettikleri sağlam, dayanıklı makarna makinasıdır.

Imperia titania elektrikli makarna makinası ve erişte makinası ile kendi evinizde ve kendi seçtiğiniz doğal malzemeleri kullanarak hızlı ve güvenli bir şekilde taze makarna ve erişte yapabilirsiniz.

Imperia titania elektrikli makarna makinası ve erişte makinası 15 mm genişliğinde ve 6 farklı kalınlıkta açabildiği hamuru 2mm'lik tagliatelle ve 6.5mm'lik fettuccine olarak kesebilir.

Imperia titania elektrikli makarna makinası ve erişte makinası PastaFacile elektrik motoruna sahiptir. Manuel modeline göre daha hızlı bir şekilde çalışarak daha fazla makarna ve erişte üretimi yapabilir.

TEKNİK BİLGİLER:

Makina boyutlari16 x 18 x 20 cm
Makina ağirliği3,5 kg
Max hamur genişliği14 cm
Merdane alani max açiklik0,2 ÷ 2,2 mm

Imperia titania elektrikli makarna makinası ve erişte makinası ile ev yapımı, üstün lezzetli makarna ile erişte yapmanın ve yemenin zevkine varacaksınız. Ev yapımı makarna ve erişte içerdiği bol yumurta ve protein ile üstün beslenme değeri içerir. Ev yapımı makarna ve erişte fevkalade bir karbonhidrat kaynağıdır. Sanılanın aksine makarna ve erişte tek başına şişmanlatmaz. Üzerine dökeceğiniz mayonez, ketçap vb. diger katkı maddeleri ile şişmanlarsınız. Karbonhidratlar vücudumuzun en iyi enerji kaynağıdır. Yüksek karbonhidrat içeren makarna ve erişteyi haftada 3-4 kez tüketmeliyiz. makarna ve erişte kolay sindirilir ve doğru enerji kaynağıdır.

1932 yılından beri ev ve restorantlar için makarna makinası ve erişte makinası imalatı yapan İtalyan İmperia markasının tüm modellerini çok ucuza ve garantili olarak sitemizden sipariş edebilirsiniz.

GRAFİK 1:

A- makina gövdesi
B- kelepçe
C- kelepçe yuvası
D- kelepçe vidası
H- ayar kolu
I- ayar düğmesi
L- hamur açma silindiri
M- kulp
N- hamur açma silindir yuvası
O- kesici silindir yuvaları
P- kesici silindirler

OPSİYONEL APARATLAR:

Aşağıda yer alan aparatları ekstra olarak sitemizden satın alabilirsiniz. Bu aparatlar Imperia titania elektrikli makarna makinası ve erişte makinasına takılarak ravioli, gnocchi, tagliatelle, spaghetti, capelli, lasagnette, pappardelle, fettuccine, reginette ve trenette gibi makarna çeşitlerini de yapabilmenize olanak sağlar.

GRAFİK 2:

1 - imperia simplex (Tekli makarna bıçağı)
2 - imperia duplex (İkili makarna bıçağı)

3 - imperia ravioli maker (ravioli aparatı)

Kullanımı kolay, gerçek ev yapımı dolgu ile 5x5 ve 3x3 cm'lik kaliteli mantılar (ravioli) yapmak için idealdir.

4 - imperia millegnocchi (gnocchi aparatı)

MAKARNA MAKİNASININ TEMİZLİĞİ

Imperia titania elektrikli makarna makinası ve erişte makinasının temizliği oldukça basittir. Kuru bir bez veya yumuşak bir fırça ile makinave aparatları rahatlıkla temizlenebilir. Makarna makinası ve erişte makinası, silindirler ve aparatları temizlenirken hamuru kaldırmak için keskin objeler kullanılmamalıdır. Makinanın silindirleri arasına hamur koymak için bıçak gibi meteryaller kullanılmamalıdır. Makina ve aparatlarını yıkmaya gerek yoktur ve yıkanmamalıdır.

Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Bu ürünle birlikte alınması tavsiye edilen ürünler

Fiyat : 26,97 EURO + KDV

105,75 TL

Fiyat : 26,97 EURO + KDV

105,75 TL

Fiyat : 26,97 EURO + KDV

105,75 TL

Fiyat : 26,97 EURO + KDV

105,75 TL

Fiyat : 44,46 EURO + KDV

174,32 TL

Fiyat : 44,46 EURO + KDV

174,32 TL

Fiyat : 44,46 EURO + KDV

174,32 TL

Kapat
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.